Find din nærmeste butik

butik optiker crosseyes aalborg nørregade

CrossEyes Aalborg
Nørregade 2A
9000 Aalborg
Tel: 31 33 61 80
E-mail: aalborg@crosseyes.dk

CrossEyes Aarhus
Store Torv 8
8000 Aarhus
Tel: 40 50 77 97
E-mail: aarhus@crosseyes.dk

CrossEyes Esbjerg
Kongensgade 74A
6700 Esbjerg
Tel: 31 40 77 97
E-mail: esbjerg@crosseyes.dk

CrossEyes Frederiksberg
Godthåbsvej 6
2000 Frederiksberg
Tel: 53 89 04 41
E-mail: frederiksberg@crosseyes.dk

 

CrossEyes Lemvig
Østergade 7
7620 Lemvig
Tel: 41 20 30 10
E-mail: lemvig@crosseyes.dk

 

CrossEyes Odense
Vintapperstræde 19
5000 Odense
Tel: 31 32 43 51
E-mail: odense@crosseyes.dk

 

CrossEyes Silkeborg
Tværgade 16
8600 Silkeborg
Tel: 31 72 16 84
E-mail: silkeborg@crosseyes.dk

 

 

Det skal være trygt, inspirerende og sjovt at vælge nye briller. Derfor er alle CrossEyes-butikker indrettet med fokus på at skabe en indbydende og afslappet stemning.

Vi sørger for, at du trygt og sikkert kan prøve og udvælge din næste brille i vores butikker. Vores dygtige personale står klar til at hjælpe dig med dine spørgsmål og give den rette vejledning i forhold til glas og stel. Vi sørger naturligvis for et rent og klinisk miljø i vores butikker og synsprøverum, så du kan være 100% tryg, når du køber briller.

Du kan booke en synsprøve via vores onlinebookingsystem her på siden, ved at ringe til butikken, eller du kan møde op i butikken, hvor vi sammen finder en tid, der passer dig.

 

 

Det skal være trygt, inspirerende og sjovt at vælge nye briller. Derfor er alle CrossEyes-butikker indrettet med fokus på at skabe en indbydende og afslappet stemning.

Vi sørger for, at du trygt og sikkert kan prøve og udvælge din næste brille i vores butikker. Vores dygtige personale står klar til at hjælpe dig med dine spørgsmål og give den rette vejledning i forhold til glas og stel. Vi sørger naturligvis for et rent og klinisk miljø i vores butikker og synsprøverum, så du kan være 100% tryg, når du køber briller.

Du kan booke en synsprøve via vores onlinebookingsystem her på siden, ved at ringe til butikken, eller du kan møde op i butikken, hvor vi sammen finder en tid, der passer dig.